وردپرس

چگونه می‌توانیم به آسانی و با سرعت بسیار زیادی نوشته و صفحات متعددی را به سایت خود اضافه کنیم، بدون آنکه وقت خود را با کپی پست کردن تلف کنیم؟

این را همه می‌دانند که برای داشتن رتبه بالا در موتورهای جستوجو، بازدید زیاد و فروش بیشتر نیاز به محتوای زیادی در سایت تان دارید.

اگر می‌خواهید مطالب وبلاگی، نقد محصولات، راهنماهای استفاده و لیست های مرتبط با موضوع سایت‌تان را به سایت خود اضافه کنید و نگران وقتی هستید که برای این کار تلف می‌شود می‌توانید از افزونه ای که در این محصول به همراه آموزش گام به گامک استفاده آن وجود دارد بهره بجویید.

این افزونه به شما کمک می‌کند تا مطالبی که در فایل‌های متنی خود از پیش ذخیره کرده‌اید را به صورت یکجا با عنوان مناسب تعیین شده به سایت خود اضافه کنید؛ به نحوی که مطالب در بازه زمانی دلخواه برای انتشار در آینده، به نام کاربر کاربر تعیین شده و در دسته بندی مورد نظر منتشر شوند.

با کمک این افزونه سیستم مدیریت محتوای وردپرس تنها با صرف 10 دقیقه زمان می‌توانید بیش از 100 مطلب را به سایت خود اضافه کنید که مثلا تا 100 روز آینده هر روز بین ساعات 8 تا 12 صبح یکی از آنها منتشر شود.