trxbodyrevolutionheader

تمرینات معلق (Suspension Training) به نوعی از تمرینات مقاومتی و قدرتی گفته میشود که بوسیله معلق کردن بدن ورزشکار بوسیله ابزاری مانند بند انجام می‌شود و از ابتکارات ارتش امریکا می‌باشد. مقاومت اصلی در این نوع تمرینات وزن بدن خود شخص میباشد. (Body weight training)

در این محصول یک مربی بدنساز حرفه ای که مسلط به تمرینات معلق (تمرینات با استفاده از ابزارهای بدنسازی آویزان و کششی) است با آموزش مرحله به مرحله 191 تمرین مختلف را برای 20 هفته به شما ارائه می‌دهد و به شما قول می‌دهد با درگیر کردن تمام ماهیچه‌های بدن‌تان، تناسب اندام را به شما هدیه دهد.

beg-int-advتمرینات معلق علاوه بر افزایش میزان انرژی مصرفی، باعث می‌شوند تا فرد از نظر تعادلی و نیز از نظر عضلانی در یک وضعیت مناسبی قرار بگیرد که در نهایت باعث سوق دادن فرد به یک شرایط مناسب فیزیکی می‌شود.

یکی از مزیت‌های حرکات تمرینی معلق نسبت به تمرین با تجهزات بدنسازی دیگر این است که در حرکات معلق تمام اندام‌های بدن تحت تاثیر قرار می‌گیرند؛ یعنی بیش از 600 اندام.

آمار تعجب آوری نشان می‌دهد که 89٪ از تمام اعضای باشگاه‌ها بعد از 12 ماه به نظر می‌رسد هیچ تغییری نکرده‌اند. تنها 11٪ دیگر نتیجه می‌گیرند، چرا که آنها رازهای تناسب اندام را فرا می‌گیرند؛ چیزی که در این مجموعه آموزشی یاد می‌گیرید.

محرک جدید = نتایج عظیم

هنگامی که عضلاتی که هرگز کار نکرده‌اند تحریک شودند، بدن شما هیچ چاره ای جز سوزاندن چربی بیشتر برای بهبود نخواهد داشت که در نتیجه شما خواهید توانست تغییرات قابل توجهی را در کمتر از 19 روز پس از شروع تمرینات مشاهده کنید.

تغییری که با محرک جدید باعث درگیر شدن عضلات جدید می‌شود باعث درد در عضلات بدن شما خواهد شد و این چیز خوبی است …

بسیاری از حرکات تمرینی که در این مجموعه قرار دارد، منحصر به فرد بوده و در هیچ مجموعه آموزشی دیگری آنها را نخواهید یافت.

شما برای بدنسازی و تناسب اندام تاکنون چقدر هزینه کرده‌اید؟ 30 هزار تومان؟ 50 هزار تومان؟ 100 هزار تومان؟ یک میلیون؟ 10 میلیون؟ بیشتر؟ به نظرم شاید پول زیاد مهم نباشد، اما آنچه بیشتر اهمیت دارد زمانی است که برای تمرینات صرف می‌کنید. من به عنوان یک بدنساز حرفه‌ای به شما توصیه می‌کنم اصلا بدون برنامه حرفه ای تمرین نکنید.

مخاطب این محصول چه کسانی هستند؟

  • افرادی که به دنبال یادگیری تمرینات معلق هستند.
  • همه کسانی که تمایل به تمرین در خانه و یا مسافرت دارند.
  • ورزشکاران مبتدی که می‌خواهند استقامت و قدرت خود را افزایش دهند.
  • ورزشکاران حرفه ای که می‌خواهند برای تناسب اندام خود تمرینات حرفه ای داشته باشند.

با خرید این محصول، لینک دانلود مستقیم دوره مقدماتی (3 ویدئو) + دوره متوسط (3 ویدئو) + دوره حرفه‌ای (9 ویدئو) + دوره حرکات ترکیبی و حرکات ویژه (1 ویدیو) + فایل کتاب‌های الکترونیک دوره های مذکور به ایمیل‌تان ارسال می‌شود. تصویر زیر نمایی از محصولاتی است که شما دریافت خواهید کرد.

راهنمای تناسب اندام TRX

7600 تومان
افزودن به سبدخرید