مجموعه تصاویر حرفه‌ای که پیش از این هرگز ندیده‌اید. مناسب برای استفاده در صفحات فرود، آگهی ها، رسانه های اجتماعی، نرم افزارها و …

این تصاویر با کمک دوربین سونی آلفا 6000 ثبت شده‌اند تا خیال شما از بابت کیفیت آنها راحت باشد. این مجموعه تصاویر استوک با مجوز استفاده مجدد تجاری و مجوز ویرایش می‌باشد.

بسیاری از بازاریابان فعال در حوزه دیجیتال همیشه به دنبال تصاویر با کیفیت بسیار بالا هستند. حال این مجموعه می‌تواند برای این آنها بسیار مفید باشد.

استوک

همانطور که می‌دانید خرید یک مجموعه تصاویر استوک حرفه ای بسیار مرقون به صرفه‌تر از خرید چنین تصاویری از سایت‌هایی مانند IStockPhoto است. البته تصاویر رایگان بسیاری نیز در اینترنت وجود دارند که می‌توان از آنها نیز استفاده کرد، اما آیا شما دوست ندارید در میان رقبای خود از تصاویر منحصر به فردی استفاده کنید؟

عکسما پیشنهادی برای شما داریم:

وقت خود را برای جستوجو و استفاده از تصاویر بیش از حد استفاده شده در سایت‌های اینترنتی و کسل کننده که از نظر قانونی و حق انتشار نیز مشکوک هستند تلف نکنید.

متاسفانه بسیاری از سایت‌های ایرانی برای استفاده از تصاویر در مطالب و مقالات‌شان از تصاویر قدیمی و تکراری استفاده می‌کنند و نیز استفاده از بسیاری از این تصاویر از نظر قانونی دارای مشکل می‌باشد.

این بسته که دارای کپی رایت آزاد می‌باشد توسط یک زوج خوش ذوق کانادایی از میان هزاران عکس (که در سفرهای خود به سراسر شمال و جنوب امریکا، اروپا و آسیا ثبت کرده‌اند) گلچین شده است. آنها در این سفرها برای گسترش عشق تلاش داشتند و با شور و شوق فراوان این تصاویر را ثبت کرده‌اند. تصاویر گلچین شده همچنین در نرم افزار فتوشاپ ویرایش و بهینه سازی شده اند.

تصاویر ویرایش شده

دیگر پرداخت ده ها دلار برای خرید یک عکس از سایت‌های خارجی برای استفاده در پروژه‌تان را فراموش کنید. این بسته شامل تصاویر زیبا و منحصر به فرد است. برای استفاده آسانتر، این تصاویر به صورت موضوعی دسته بندی و سامان‌دهی شده اند. با داشتن این مجموعه برای پروژه های آتی تان نیز خاطرتان راحت است که مشکل یافتن تصاویر حرفه ای با کپی رایت آزاد را نخواهید داشت.

استوکشما آزاد هستید که این تصاویر را ویرایش کنید، به آنها متن اضافه کنید و آنها را به هر شکلی ویرایش کنید. این بسته گرافیکی دارای پتانسیل استفاده تقریبا بی پایان است و شما می توانید آنها را با اعتماد به نفس کامل در کمپین های بازاریابی خود استفاده کنید.

هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. شما تنها یک بار هزینه اندکی برای این مجموعه می‌کنید و سپس به صورت نامحدود از آن استفاده خواهید کرد. قیمت این مجموعه 18.000 تومان است که تا مدت محدود می‌توانید آن را با قیمت ویژه خریداری کنید. پس از خرید لینک دانلود تصاویر به ایمیل شما راسال خواهد شد.

فایل‌های هدیه برای خریداران این محصول:

  • 20 فایل psd مناسب برای استفاده در فیسبوک
  • 27 فایل (17 فایل لایه باز و 10 فایل png) برای استفاده در توییتر
  • 20 تایپوگرافی زیبای انگلیسی برای استفاده در توییتر
  • 7 صفحه فروش حرفه ای برای بازاریابان دیجیتال
5400 تومان
افزودن به سبدخرید