آیا رابطه شما با همسرتان همانند قبل نیست و احساس می کنید رابطه عاطفی و عاشقانه شما رو به زوال است؟ آیا برای بهبود رابطه تان تلاش زیادی کرده اید ولی تلاش هایتان بی نتیجه بوده است؟

در این کتاب موارد جدیدی درباره زنان را یاد می گیرید و با کمک تجاربی که در این کتاب می خوانید با اشتباهاتی که احتمال دارد در روابط خود مرتکب شوید، آشنا می شوید و خواهید توانست به سطح بالایی از رابطه با همسرتان برسید و خوشبختی را به زندگی خود هدیه دهید. البته خاطرنشان می شویم که اراده شما در این راه مهمتر از محتوای مطرح شده در کتاب می باشد.

حتی اگر فکر می کنید رابطه شما بیش از حد دچار اختلافات، ناسازگاری ها و مشاجرات شده است و حتی اگر فکر می کنید رابطه شما در آستانه گسستگی و جدایی است؛ توصیه می کنیم حتما قبل از هر اقدامی این کتاب را مطالعه کنید. همین طور برای زوج های جوان مطالعه کتاب چالش‌های دوران نامزدی را نیز توصیه می کنیم.

این کتابچه الکترونیک در 9 صفحه آماده شده است و حاوی 20 توصیه کاربردی برای مردان است تا بتوانند در راستای بهبود روابط عاشقانه با همسر خود قدم های بزرگی بردارند. این کتاب را برای مردان بالای 18 سالی آماده کرده ایم که به رابط زناشویی خود اهمیت می دهند.