خواب خوب

امروز صبح بعد از بیدار شدن از خواب چه کردید؟

چه احساسی داشتید؟

امروز هم با همان روال دیروز بیدار شدید؟

به طور متوسط، هر یک از ما حدود 25،000 صبح را در زندگی بزرگسالی مان تجربه می‌کنیم، که هم تراز با این است که چگونه 25،000 روز زندگی‌مان را می‌گذرانیم!

سرنوشت هر روز در صبح همان روز مشخص می‌شود.

اگر شما صبح خوبی را برای انجام کارهای روزمره آغاز کرده باشید، شما در حقیقت یک روز خوب به خودتان هدیه کرده اید.

خبر خوب این است که همه ما هر روز با حالت جدیدی از خواب بیدار می‌شویم، و این فرصت بزرگی است، که صبح آن روز را بهتر از روزهای قبلی آغاز کنیم.آیا شما هم پس از شنیدن صدای زنگ گوشی موبایلتان دکمه چرت زدن را فشار میدهید؟نگران نباشید! بدن شما یاد گرفته است که از صدای زنگ ساعت نفرت داشته باشد، چرا که آنچه بدنمان می‌خواهد، چیزی است که به آن نیاز دارد: خواب. در واقع، انسان موجودی است که برای بیدار شدن به سر و صدای مصنوعی نیاز ندارد و در طول تکامل به طور طبیعی از خواب بیدار شده است.

ساعت خواب

با وجود اینکه ما با زدن دکمه چرت زدن 10 دقیقه بیشتر می‌خوابیم، اما در واقع این آسیب بیشتری به ما می‌زند. دلیل آن این است که زمانی که ما دوباره می‌خوابیم، بدن ما دوپامین آزاد می‌کند، یک ماده شیمیایی که احساس خواب آلودگی را مهار می‌کند. به عنوان یک نتیجه، بدن ما از نظر شیمیایی در هر دو جهت کشیده می‌شود، که نتیجه آن گیجی و ضعف و بیحالی است.

در کتاب الکترونیک مبارزه با دشمنان خواب شما با روش‌های مراقبه و آرامش قبل از خواب آشنا می‌شوید، توصیه های طلایی در مورد خوابیدن و بهترین روش‌های خوابیدن را فرا می‌گیرید، مواد غذایی مناسب برای داشتن خوابی خوب را می‌شناسید و در نهایت با یک استراتژی خوب و 100% عملی برای سحرخیزی آشنا می‌شوید.

  0 نقد و بررسی
  5 ستاره
  0
  4 ستاره
  0
  3 ستاره
  0
  2 ستاره
  0
  1 ستاره
  0

  نقد و بررسی خود را بنویسید

  4700 تومان
  افزودن به سبدخرید