این دوره جامع با همکاری RGG edu تولید شده است و یکی از جامع ترین دوره های فشن استودیو، زیبایی و عکاسی پرتره و رتوش است. جنبه های تجاری عکاسی فشن، تدارکات عکاسی فشن، همکاری با سازمان‌های مدلینگ، مدل، هنرمندان و سبک آرایش و پوزیشن مدل نیز در این دوره آموزشی بررسی شده است. هدف طراحی این دوره آموزشی آموزش هر آن‌چیزی است که برای عکاسی فشن و ساخت یک تیم عکاسی فشن نیاز دارید.

این دوره به شما کمک می‌کند تا اشتباهات رایج عکاسی را از ابتدا و ساخت تیم عکاسی تا انتها و آماده سازی تصاویر در فوتوشاپ را تکرار نکنید.

عکاسی و روتوش مدلینگ

همچنین انتخاب ابزارهای مناسب با توجه به بودجه شما، انتخاب فضای عکاسی و استودیوی مناسب، تست مدل و عکاسی فشن، عکاسی زیبایی پرتره، پیدا کردن مدل‌های بزرگ و همکاری با سازمان‌های بزرگ، تشکیل تیمی خلاق و اجتناب از مشکلات پیش روی، نکاتی برای ادیت تصاویر با کیفت بالا، کسب درآمد با عکس‌های تجاری با روش‌های مختلف، انتخاب و انتشار تصاویر محصولات فشن و … از موضوعاتی هستند که در این دوره به آنها پرداخته شده است.

این مجموعه شامل بیش از 15 ساعت آموزش عکاسی، نکات حرفه‌ای کسب و کار فشن، روتوش حرفه‌ای، ابزارها، پلاگین‌ها و فایل‌های مورد نیاز برای روتوش، کتاب الکترونیک حاوی نکات طلایی، پادکست مصاحبه با افراد سرشناس عکاسی فشن و … می‌باشد.

قیمت خرید این محصول از سایت اصلی 299$ می‌باشد.
مشاهده پیش‌نمایش این دوره در یوتیوب