کتاب صوتی برای کودکان

اگر به دنبال یافتن داستان صوتی کودکانه از اینترنت هستید، جای خوبی آمده‌اید! در این پست از میهن‌فولدر چند نمونه از بهترین وب‌سایت‌هایی که به انتشار داستان‌های صوتی رایگان برای کودکان پرداخته‌اند، را معرفی کرده‌ایم. اگر شما هم وب‌سایت‌های دیگری را می‌شناسید، در بخش نظرات معرفی کنید.

meegenius

داستان‌های صوتی همراه تصاویر و متن کتاب و همچنین قابلیت برجسته‌سازی لغات، که برای افزایش مهارت شنیداری و دنبال کردن صوت با کمک متن کمک می‌کند.

Storynory

یکی دیگر از بهترین وبگاه‌هایی که به صورت تخصصی به انتشار داستان‌های صورتی برای کودکان می‌پردازد و هر هفته داستان‌های صوتی جدیدی را برای کودکان منتشر می‌کند. شما می‌توانید فایل صوتی این داستان‌ها را به راحتی دانلود کنید. داستان‌ها در این وب‌سایت در دسته‌بنده‌های مختلفی مانند تخیلی، کلاسیک، علمی و … دسته‌بندی شده‌اند.

Online Talking stories

در این صفحه مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های صوتی برای کودکان و افرادی که شروع به یادگیری زبان کرده‌اند، توسط دانش آموزان دبیرستان Woodlands Junior گردآوری شده است.

Storyline Online

سکوی پرتابی برای داستان‌های صوتی و ویدئویی که توسط راویان برجسته‌ و با صدای بلند برای کودکان روایت می‌شوند. داستان‌گویی پندآموز با همراهی فعال.

Children’s Storybooks

یکی دیگر از صفحاتی که معلمان و کودکان در سنین مختلف برای دسترسی به طیف گسترده‌ای از کتاب‌های صوتی، می‌توانند از آن استفاده کنند.

Books Should Be Free

بخشی از یک وب‌سایت محبوب که امکان دسترسی شما به کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیک با مالکیت عمومی را فراهم می‌کند.

در میهن‌فولدر نیز مجموعه کتاب‌های هانس ویلهلم (نویسنده مشهور کودکان) به زبان انگلیسی و در قالب PDF قرار گرفته است. لیست این کتاب‌ها را اینجا و اینجا ببینید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.